-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

[BG] The Bulgarians - (Seafarer's Rest) Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
swnny
Seeker of Anthea

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2012 11:40 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

На Character Selection екрана, долу вляво има два бутона - Log out и World Transfer. Натискаш втория, след това от списъка избираш сървъра, на който искаш да се преместиш и натискаш Transfer (долу вдясно на прозорчето със списъка). За момента тази оперция е безплатна, но ограничена до веднъж седмично.

Lich Eyes

Местожителство: The Echovald Forest

МнениеПуснато на: Съб Ное 24, 2012 5:36 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Благодаря ти Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
kenshin
White Mantle Adept

Местожителство: Vabbian desserts

МнениеПуснато на: Съб Ное 24, 2012 6:17 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Причина?

Bg Soul Reavers

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Ное 25, 2012 7:06 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Еми аз се преместих на вашия сървър и чаках покана ама нямаше. Сега трябва да изчакам още малко за да мога да се местя отново. Все още нямам покана.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейла
kenshin
White Mantle Adept

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2012 8:10 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Така и не разбрах причината Confused Дайте малко по-подробна информация, че мисля да мигрирам с вас.

Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2012 9:27 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Причините са много и различни, но фактите са следните:

На РоФ нещата тръгнаха на зле и много гилдии в алианса ни мигрираха. Това зачести напоследък и сървърът се обезлюди както в ПвП така и в ПвЕ. Съответно, отрази се на успеха на сървъра във ВвВ (и в контролирането на храмове в Ор) и много хора, предложиха преместване.

За 2 седмици проучихме и обсъдихме 2 сървъра и се спряхме на Seafarer's Rest. Сега сме там и препоръчваме на всеки да се премести на новия сървър. Това е.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Firefox
Ninja-Mesmer

МнениеПуснато на: Пон Ное 26, 2012 9:28 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

хендрейк съм аз

kenshin
White Mantle Adept

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2012 11:46 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Готово. А сега към кой трябва да се обърна за покана? -> bojhil.7169

Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пет Ное 30, 2012 11:52 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аз ще те поканя Smile
stefan_t_st
BOTS Guild

Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2014 12:35 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Здравейте. Имам питане относно гилдията. Все още активна ли е тя? Бях член докато бяхте в Ring of Fire, но бях прекъснал да играя. От скоро започнах отново да прекарвам известно време в играта и обмислям да сменя сървъра и по възможност да се присъеденя.
Delegat
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пет Фев 14, 2014 11:40 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Аз от доста време не съм в нея, но доколкото знам, гилдията все още е доста активна. За да влезеш в нея подай апликейшън ето тук - bulgarians.enjin.com и ще бъдеш поканен. Иначе трансфера в момента до Seafarer's Rest e скъпичък - към 1600 gems, което си е бая пари.
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети