-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Три Години Guild Wars България Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 5:13 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Image

Три Години! Да са ни на късмет! Много вода изтече, някой хора изтекоха с нея... На тези, които още сте тук мога само да благодаря от сърце! Има нещо което не знаехме точно преди година и това е, че със сигурност ще има Guild Wars 2 - това означава че и нас ще ни има. А междувременно ще се постараем да направим преходът между двете игри колкото възможностите ни позволяват по-плавен.
Сега малко за новият сайт. Нещо, което съм сигурен интересува много от вас. Да, трябваше да е факт отдавна. Една от основните причини за забавянето е факторът време. Какво ще представлява? Най-сериозната форум платформа - vBulletin, обвита в най-доре интегрираното портално разширение - vBadvanced. Още от Октомври месец 2007-ма, след близо година тестове, е закупен безсрочен лиценз. Това го казвам само за да подчертая колко сериозни са намеренията ми. На какъв етап е разработката? Успешно съм прехвърлил скорошна база данни от този форум към новият. Това включва потребители, групи, права, раздели, теми, мнения. Порталната надстройка е инсталирана и е реализирана базовата визия - разположението на блоковете върху екрана и концептуалният дизайн. Инсталирани и настроени са някои полезни плъгини (примерно такъв който слага скрол-барове на извънгабаритни подписи). Какво бави пускането на работещ прототип? По отношение на визуалните теми, vBulletin е нещо съвсем ново за мен. Там реализацията е по доста сложен начин, а порталната добавка допълнително усложнява ситуацията. Налага ми се да чета и експериментирам на всяка стъпка от изграждането на визуалната тема. Самата тя ще е в стила на текущата, но с доста нови идеи, които ако се реализират ще стоят много добре. И в крайна сметка - кога?!? Ако всичко върви по план, до края на месец Февруари 2008-ма(!) ще бъде пуснат тестовият прототип, след което с помощта на всички ангажирани със сайта, надявам се работата сериозно да се ускори - най-малкото защото ще могат да ме ръчкат за нещо което може да се види и пипне. Дано само да сме живи и здрави!
Ами това е засега. Още веднъж, Благодаря ви, че посещавате Guild Wars България!

(Предишните юбилейни теми:
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=1096
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=2579
)

Последната промяна е направена от Chavi на Чет Яну 22, 2009 12:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер
Elan
Shoryuken

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 5:21 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

(ТОВА НЕ Е ТЕМА ЗА РАЗДАВАНЕ НА КЛЮЧОВЕ!)

The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 5:24 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

(ВСЕКИ КОЙТО ИСКА ДОСТЪП ДО FREE SERVER-A НА GUILD WARS ДА СЕ СВЪРЖЕ С NATO)
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Elan
Shoryuken

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 5:26 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Другата седмица Чави ще идва в София и каза, че ще черпи всички които дойдат. PM на мене за информацията къде и кога ще се състои събитието. Очаквайте още!

Take It Easy

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 8:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Честит рожден ден на нашия форум. С пожелания за успехи и за в бъдеще. Дано да приютява 100 пъти повече потребители колкото сме в момента. Успешно преминаване към новата платформа, по-малко на нерви на потребителите, повече сплотеност и най-вече приятна игра в дебрите на Guild Wars. Успех и на Чави в начинанието, с което се е захванал, а именно да се грижи за нас потребителите Wink

tL_
Bohab

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 8:51 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Трички станаха, а? Ами все още сме тука, независимо къде ние отвял вятъра междувременно. И смятаме да ОСТАНЕМ! Smile

Благодарим на Чави за всичко, което направи през тези години и за търпението, което проявяваше на много етапи. Smile Жив и здрав да си ни!

и казвайте кога и къде ще да е това събиране Smile

ПС. Чави, изпиратствах картинката за един друг пост, дано не се сърдиш Smile

Ninja-Mesmer

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 9:22 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Woot for GW-B! Woot for Chavi! :D

ps: аз верно че не съм в час отдавна, но защо всички са "НАТО, вън!"?

tL_
Bohab

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 9:25 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

това е особена мантра, която предпазва от зли духове Smile както на Любака подписа казва - цяла София е изписана с нея Very Happy

High Rank Utopia

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 10:13 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Защото всички искат да са като мене, но не могат и рейджват Crying or Very sad

Bg Soul Reavers

Местожителство: Aм чи в Аскуу!

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 10:24 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

За много години Smile
Ще ми е мъчно за този форум.. като си представя, че в новия просто няма да има зелен оцветител за мненията ми..
Crying or Very sad

Shoryuken

МнениеПуснато на: Пон Яну 21, 2008 10:43 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Cash Money написа:
За много години Smile
Ще ми е мъчно за този форум.. като си представя, че в новия просто няма да има зелен оцветител за мненията ми..
Crying or Very sad

Ще има и други лайнени цветове, споко Smile

Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2008 9:39 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Честит Рожден Ден Smile
Sleeper
Site Admin

Местожителство: Rift Wardens' Cave

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2008 1:35 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Честито на всички. Smile 01beer:

Take It Easy

Местожителство: In The Middle of Nothing!

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2008 1:37 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Честито на всички Smile Cheers
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаMSN Messenger
Jinushi Jubei
White Mantle Adept

МнениеПуснато на: Вто Яну 22, 2008 3:24 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Еех, Чави, представи си ако беше сложил един Гугъл АдСенз, колко пари щеше да направиш за 3 години...

Пак - никога не е късно Wink

Гледам QQ са го сложили от половин година някъде, сложи го и ти...
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети