-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Четири Години Guild Wars България Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 12:28 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Четири Години Guild Wars България!

Започвам с извиненията Wink Съжалявам че тази година нямах време да направя картинка за годишнината, съжалявам че vbulletin версията не е пусната още, дори съжалявам че закъснях с един ден от обичайната дата 21-ви. В момента се намирам в Англия и графикът ми е доста натоварен. Толкова с извиненията. Оптимизмът. Още играем играта, това най-напред. Разбира се, не толкова често и естествено не със старият ентусиазъм. Което е по-важно според мен - някой почти не влизат в GW, но продължават да влизат тук - както всяка година - благодаря ви.
През изминалата година носих доста дини под една мишница и към краят се наложи да разтоваря. Сега съм на нова работа, чиито първи месеци бяха сериозно натоварени, но постепенно нещата влизат в релси и времето което мога да отделям на проекта GW-BG-2 се увеличава. Няма да давам обещания този път, но повярвайте - не съм се отказал.
Предполагам всички тръпнем в очакване на времето когато ще започне да пристига повече информация за GW2. Независимо какво ще излезе от този следващ етап в развитието на любимата ни игра, нашето присъствие тук заедно ще улесни навлизането ни в новата ера на Тирия.
Дотогава, продължавайте да играете или просто да комуникирате тук. Аз намерих добри приятели през тези години, сигурен съм че не съм единствен.
Благодаря ви, че посещавате Guild Wars България!

(Предишните юбилейни теми:
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=1096
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=2579
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=3840
)

Последната промяна е направена от Chavi на Чет Яну 21, 2010 1:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер
The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

Местожителство: Пловдив / София

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 12:36 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Еха ... Верно ли станаха 4?!? Rolling Eyes

Честито юбилей на всички!

01hbd:

Kaileena
Bg Soul Reavers

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 1:00 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

The_BG_Khan написа:

Честит юбилей на всички!

01hbd:

Bg Soul Reavers

Местожителство: Aм чи в Аскуу!

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 5:08 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

И аз много се изненадах от новината Smile
Ае да ни е честито!
Да живее Чави!

Shoryuken

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 5:46 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Живи здрави.

Още поне 5!

Lich Eyes

Местожителство: The Echovald Forest

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 5:47 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Kaileena написа:
The_BG_Khan написа:

Честит юбилей на всички!

01hbd:
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
SpeziaL
The Bulgarians Guild

Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 6:26 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

01hbd: 01clap: Честито!

The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 7:17 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Тралала!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Arthas
Defender of Rurik

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 7:22 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Pariah Thebladedancer написа:
Kaileena написа:
The_BG_Khan написа:

Честит юбилей на всички!

01hbd:

Cheers
LC
Glint's Toy

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 9:01 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Честито на всички! Smile

Homeless Guard

Местожителство: Тук

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 10:55 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Pariah Thebladedancer написа:
Kaileena написа:
The_BG_Khan написа:

Честит юбилей на всички!

01hbd:
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителя
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 11:18 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Благодаря ви, че ме търпите. И аз съм оптимист, ще продължавам да ви досаждам и тук, и в играта.
Сериозно, готини сте, въпреки огромната заплаха от педофили в нета, сред вас срещнах доста сродни душици.
Само съжалявам, че не бях с вас в началото и през цялото време се чувствам като паразит, разяждащ мъртвото тяло на умрялото ГВ общество...
shadow_keeper
Take It Easy

Местожителство: In The Middle of Nothing!

МнениеПуснато на: Чет Яну 22, 2009 11:26 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

SpeziaL написа:
01hbd: 01clap: Честито!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаMSN Messenger
IgniteAll
Gwen's pet

МнениеПуснато на: Пет Яну 23, 2009 1:13 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

По принцип не пиша тук, но усещам как ще го поправя. Да сте живи и здрави и да направите още много пъти по толкова. Chavi, благодарение на теб купих втората кампания на GW. Все така да си всеотдаен, човеко!
Ако наваксам загубеното като информация, ще направя всичко, за да ударя и аз едно рамо с каквото мога.
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеICQ Номер
Therion
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пет Яну 23, 2009 9:33 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Тарааам Mr. Green

SHING-SHING
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си