-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Шест Години Guild Wars България! Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Poll :: Обновен сайт и форум за Guild Wars 2 e:

Задължителен
35%
 35%  [ 20 ]
Би било хубаво
28%
 28%  [ 16 ]
Не ми дреме
3%
 3%  [ 2 ]
Какво му е лошо на сегашният?
22%
 22%  [ 13 ]
Ни барай!!!!
10%
 10%  [ 6 ]
Общо гласове : 57

Автор Съобщение
dobber
SmallGods Guild

Местожителство: Hall of Heroes

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 1:59 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Шест Години Guild Wars България!

Image

Как ли отминаха толкова бързо? От къде започнахме и до къде стигнахме... Едновремешните 13 годишни лапета, вече имат шофьорска книжка, тяхните батковци вече са бащи, а на други децата им влязоха в първи клас. Само скритата усмивка, при случайно споменаване на свърталище на духове или опитомяване на зверове, разкрива че сме ветерани. Някои разбира се, цял живот ще си останат нуби и не трябва да им се сърдим. Тирия има нужда и от тях.

През изминалата година, Guild Wars бе повече по новинарските сайтове, от колкото в самата игра. Видяхме много графика, красиви картини, анимации и първите демо игри на продължението. Четохме интервюта, обсъждахме механика и умения. Всички гледаме напред, към бъдещето, където ни чакат нови приятни емоции и може би първата бета версия. Разбира се, всичко това в момента е без значение, тъй като скоро ще се раздадат мини петовете за шест годишнината на играта!

По самият сайт и форум, за последната година, не бе свършено нищо. Всеки тук се пита, защо да променяш нещо толкова добро и какво може да се продобри в утопията. Само наивника би желал нов форум и истински новини на сайта. Само вечно недоволният би желал хората да не си отиват от общността. Затова нека си пожелаем поне още 6 по 6 години - Guild Wars България да съществува и да ни радва!

Да ни е честита.

(Предишните юбилейни теми:
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=1096
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=2579
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=3840
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=4755
http://www.guildwars.bg/forum/viewtopic.php?t=4944
)

Последната промяна е направена от dobber на Пет Яну 21, 2011 2:24 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
yotorulez
Desert Runner

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 2:12 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

честито. Smile
Chavi
Gazpacho

Местожителство: Дивите Земи, Окръг Магуума

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 2:17 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Поздрави на всички които се мяркат тук отвреме навреме! Благодарности на dobber че разнообрази поздрава тази година. Приемам критиките за несвършената работа - без да се оправдавам ще кажа че последните две години бяха изключително натоварени за мен, тъй-като се впуснах в нов, много отговорен бизнес. Предимството е че през последната година специално работата ми се въртеше много около сериозни социални общности, форуми и подобни неща, така че смятам опитът ми ще бъде полезен за бъдещо развитие на сайта/форума.
Честито на всички!

П.С.
dobber написа:
Някои разбира се, цял живот ще си останат нуби и не трябва да им се сърдим. Тирия има нужда и от тях.
Нямаше нужда да обиждаш Рейни...

Elan
Shoryuken

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 2:19 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

И най-важното, не те е срам Smile

Да ни е честита шестата и дано да сме живи и здрави да видим може би, евентуално, най-накрая нова версия на сайта.

Lich Eyes

Местожителство: The Echovald Forest

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 2:53 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ехеее колко бързо минаха 6 години Very HappyD Почнах играта като бях 8 клас XD

Честито : ))))))))))))
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеПосетете сайта на потребителяMSN Messenger
keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 5:34 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Добре написано, кара ме да се замисля, че си изкарах пубертета в тая игра. За тези години гласа ми мутира, косата ми стана къдрава. Да не говорим, че още не мога да вляза в режим и да си отспя онези циклежи докато играехме с БОТС. Не знам дали си давате сметка вие старейшините, че сте отгледали повече деца, отколкото реално имате Very Happy . Имам добри предчувствия за тази година, бъдещите пубери могат да започват да пестят от закуски.
NoConnection
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 6:01 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

фък йеах!

keflekzo написа:
Добре написано, кара ме да се замисля, че си изкарах пубертета в тая игра.

+1

Ju Jin San
Gamescom
Informer

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 6:42 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Realy Fake е картинката гледах че го е направил някъкъв любител Smile
Но е яка според мен на Месмера(Илюзиониста) не му трябва този меч нали уш елетата бяха дето призовават оръжия. Smile Честито и дано пуснат ново инфо скоро за GW2 .
Moore
Bg Soul Reavers

Местожителство: C:\Program Files\Guild Wars\Gw.exe

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 7:35 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Честита годишнина на всички.

До колкото знам на някои и деца им се родиха даже през това време - Радо от БОТС.

За сайта - нека почнат да анонсират редовно за ГВ2 и ще почне да се пише значително по-редовно тук. Не знам дали сте разглеждали стари теми, как са се коментирали неща като  и Морал Бууст.

Image

That`s gangsta!
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаПосетете сайта на потребителяICQ Номер
Three Nill
Bg Soul Reavers

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 9:20 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Честита годишнина Razz Дано форума си възвърне облика от преди няколко години,когато докато прочета всички нови постове има още поне 10 нови за четене Wink

Pariah Thebladedancer написа:
Почнах играта като бях 8 клас XD

+1

Image
shortie
The Bulgarians Guild

МнениеПуснато на: Съб Яну 22, 2011 10:37 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Да сме живи и здрави, още много години усмихнати и с късмет, не само във виртуалното пространство =)

Don't die without a fight
shadow_keeper
Take It Easy

Местожителство: In The Middle of Nothing!

МнениеПуснато на: Нед Яну 23, 2011 9:38 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

живи и здрави
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеИзпрати мейлаMSN Messenger
Boko
R-Tard

Местожителство: Imaginationland

МнениеПуснато на: Сря Яну 26, 2011 12:09 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Амин.

Ascalon Trainee

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2011 10:22 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

хубави думи Smile от месец пак започнах "сагата" и се сетих как преди 5 години зарязах момиче заради тази игра ^^ ...Живи и здрави!

Lich Eyes

МнениеПуснато на: Пон Яну 31, 2011 11:30 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Medhiv_azeroth написа:
хубави думи Smile от месец пак започнах "сагата" и се сетих как преди 5 години зарязах момиче заради тази игра ^^ ...Живи и здрави!

Абе Ларп, ти си като Гацо Бажов, футбола ти пречи на пиенето.
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети