-
  Въпроси/Отговори  •  Търсене  •  Потребители  •  Потребителски групи   •  Регистрирайте се  •  Профил  •  Влезте, за да видите съобщенията си  •  Вход

Diablo 3 Следващата тема
Предишната тема
Създайте нова темаНапишете отговор
Автор Съобщение
s3d
Firewalker

Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Пет Мар 16, 2012 6:02 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Diablo3
дата на пускане: 15 05 2012
цена пре-ордер 60 Евро
играта се играе онлаин дори в сингъл плеар
бонуси при преордер: Нищо освен възможност за сваляне на играта преди пускането и!

в Пулсар е 107лв (10% отстъпка)

White Mantle Adept

МнениеПуснато на: Сря Апр 18, 2012 1:05 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Нещо е станало и всеки може да влиза и да играе бетата, на регион Americа Very Happy Трябва ви обикновен батълнет акаунт, аз съм в играта Smile
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщение
Charry
Ascalon Trainee

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 5:43 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Толкова много хора реват и недоволстват от играта. И аз бях така, като се оставих на потока от предубедени некомпетентни коментари за играта. След по-обстойно проучване и контакти със хора, които са запознати по-добре с играта смея да кажа, че си залагам и двете глави ако хората останат разочаровани. Играта ще надмине очакванията и ще покаже среден пръст на всички недоволни критици професори. Да не кажа, че ще бъде даже по-предпочитана от GW2...
Ju Jin San
Gamescom
Informer

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2012 7:52 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Charry написа:
Да не кажа, че ще бъде даже по-предпочитана от GW2...

Еми не го казвай защото ще фейлнеш супер много :Д
The_BG_Khan
Bg Soul Reavers

Местожителство: Пловдив / София

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2012 9:03 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Charry написа:
...

Чари, недей пак с рогата напред. Този подход никога не води до нищо хубаво.

Всеки има право да харесва или не дадена игра.

Основния недостатък на Диабло 3, както беше писал в друга тема s3d e
s3d написа:
...

като гамеплай ми птилича на еволшция на Диабло2 някъде 2.4 разликите са че имаш достъп до още 4 скила които може да ползваш в битка

, което е основния недостатък на играта и според мен.

Сигурен съм че играта ще пожъне успех заради голямата база фенове на предните две, но това не я прави по-хубава, а просто по-пулярна.

keflekzo
Lich Eyes

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2012 1:09 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Много негативни мнения из нета, ама повечето са по-субективни и от тези дето се изливат тука за GW2. Някой, който си я е купил и има желание да изрази по-адекватно мнение?
tL_
Bohab

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2012 3:56 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Не могат да дадат адекватно мнение, щото не могат да влезнат в играта да я цъкат Smile
Konratax
Regular Blametaker

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2012 4:15 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Ей не говорете лошо че ей сега Шадоу ще дойде да пинзи какви сте едни Laughing

Lich Eyes

МнениеПуснато на: Чет Май 17, 2012 7:33 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

tL_ написа:
Не могат да дадат адекватно мнение, щото не могат да влезнат в играта да я цъкат Smile

Прехласвам се по сърдитковците дето дават оценка 0 на играта, само защото не са могли да влезнат на първия ден Smile И колко било гадно, че е изцяло онлайн... И това главно американци, които скоро време ще им турят по едно чипче и самите те ще са онлайн през цялото време.
LC
Glint's Toy

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2012 3:09 am Отговорете с цитатВърнете се в началото

Прежалих се да си я купя, въпреки че съм против постоянната връзка с нета.

За сега съм левел 25 и мисля, че съм все още в Акт2- 16 часа игра с героя. Ходя навсякъде и разкривам картите на 100% и при възможност, слушам/чета журналите, стига да не ги отворя по средата на някоя люта битка.

Харесва ми доста играта и не ми е досадна колкото двойката например, след определено време. Всичко е опростено, но поне според мен е направено с цел по- голямо удобство. Скиловете са ми по- удобни, управлението, използването на магии и т.н.
Няма скролове да ги мислиш и тях постоянно, и да ти заемат място.

Първият ми досег с крафтинга ми направи добро впечатление, добри предмети могат да се получат, но изисква доста пари за да се ъпгрейдне ковача.

Борсата за предмети е много удобно нещо, ако се пофармят парички могат да се купят предмети, които са божествени за левела на героя. Например играта ми пуска мечове с демидж 25, а от играчи може да се купят такива дето правят 45 демидж, плюс доста високи бонуси и то на нормални цени.

Графично, не е нищо особено, буквално Smile Ефектите ми харесват, но като цяло няма нещо което да ме впечатли от към графика.
Физиката на магии, удари, ефекти като цяло са похвални. Постарали са се да се усещат нещата.

Все още съм в началото и не съм видял много неща, но като цяло играта е доста забавна и не знам какъв е този хейт. Ако имам още два акта и съм навъртял 16 часа, нещата не изглеждат никак зле. Аз съм фен на Диабло, не голям, но ми харесва като цяло и според мен Близард са се справили. Доброто старо, с малко ново, точно както стана със Старкрафт 2. Smile

SmallGods Guild

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2012 2:13 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

http://www.cracked.com/blog/5-reasons-diablo-iii-represents-gamings-annoying-future/
Вижте профила на потребителяИзпратете лично съобщениеICQ Номер
tL_
Bohab

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2012 3:10 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

keflekzo написа:
tL_ написа:

Прехласвам се по сърдитковците дето дават оценка 0 на играта, само защото не са могли да влезнат на първия ден Smile И колко било гадно, че е изцяло онлайн... И това главно американци, които скоро време ще им турят по едно чипче и самите те ще са онлайн през цялото време.

ами не, не само американци. в интерес на истината, те май най-малко мрънкат за онлайн DRM-a, повечето вой се носи от Европа... Smile И са си прави - онлайн DRM за сингъл плейър игра звучи като някаква лоша шега. Няма да се разпростираме тук защо точно е лоша идея, има достатъчно инфо по въпроса навсякъде.

Аз лично дадох 0 на Д3 още преди месеци в главата си. Парите ми ще отидат за Runic Games и Torchlight 2 Smile А отрочето на Близърд ще го изпиратствам, просто заради принципа, дори и без да го играя Smile
Delegat
Lord Ninjaz

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2012 3:48 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Бравос, и аз така смятам да направя Laughing
dobber
SmallGods Guild

Местожителство: Hall of Heroes

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2012 4:11 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Delegat написа:
Бравос, и аз така смятам да направя Laughing

Аз пък мисля да играя и двете ;П

Ju Jin San
Gamescom
Informer

Местожителство: Банкя

МнениеПуснато на: Пет Май 18, 2012 5:31 pm Отговорете с цитатВърнете се в началото

Torchlight 2 FTW !
Покажи мнения от преди:      
Създайте нова темаНапишете отговор

Идете на:   

Следващата тема
Предишната тема
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети